Specjalizujemy się w dostawie prefabrykatów betonowych dla inwestycji: drogowych, mieszkaniowych, kolejowych i nie tylko.

Nie marnuj czasu na szukanie materiałów i transportu. Wiemy, że wykorzystasz go lepiej. My zorganizujemy dostawę niezbędnych materiałów za Ciebie!

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteś inwestorem, generalnym wykonawcą robót budowlanych, firmą podwykonawczą? Dostałeś zlecenie na drugim końcu Polski? A może masz „pożar” i właśnie się dowiedziałeś, że zamówiony materiał z niewiadomych powodów dojedzie za „kilka dni”? Zabrakło Ci materiału? Masz szczęście – jest ktoś kto Ci pomoże!

Zadzwoń do nas lub napisz na kiedy potrzebujesz dostawy materiału, co konkretnie będzie Ci potrzebne i w jakiej ilości, oraz czy jak przyjedzie transport, to masz to czym rozładować. Resztą zajmiemy się my – zadzwonimy gdzie trzeba, zorganizujemy dostawę, „zgramy” całość realizacji z Twoją inwestycją i wynegocjujemy atrakcyjne ceny.

Jeśli właśnie przeliczyłeś, że zbraknie Ci 1-2 aut materiałów do skończenia prac a głos w słuchawce mówi, że „będzie jak wyprodukują”, to zadzwonimy gdzie tylko można, by materiał przyjechał jak najszybciej się da! Bo nic tak nie dotyka po kieszeni jak „ekipa” bez materiału.

Obsługujemy zarówno zlecenia indywidualne firm jak i osób prywatnych.

Rozbudowujesz firmę? Poszerzasz plac a może musisz zwiększyć powierzchnię zieleni ? 😉 Zaczynasz budować wymarzony dom? Zadzwoń i powiedz nam czego potrzebujesz, a My to dostarczymy w dobrej cenie!


Otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2021!

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2021 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl:

Oferteo.pl – Najlepsi Warszawa